Dachówki cementowe i betonowe

Dachówki

Dachówki cementowe i betonowe, przez wielu uznawane są za najpiękniejsze wykończenie dachu. Ich koszt jest jednak znacznie wyższy niż w przypadku blachodachówek bądź blachy trapezowej. Również koszt pokrycia dachu jest znacznie wyższy, ponieważ wszystkie dachówki trzeba kłaść oddzielnie. Kupując tego typu dachówki należy przede wszystkim pamiętać, że muszą one posiadać odpowiednią warstwę ochronną, która zapobiegnie wyrastaniu mchu oraz pleśnieniu dachu. Jednak odpowiednio zadbane robią niezwykłe wrażenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów. Posiadamy dachówki cementowe i betonowe. Liczne kształty i kolory sprawią, że bez trudu znajdziesz coś dla siebie. Oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Pragniemy, aby każdy klient był zadowolony z naszych produktów. Odpowiednio dobrany stosunek ceny do jakości sprawia, że inwestycja nie obciąży Twojego domowego budżetu.

Zatem jeśli w dalszym ciągu poszukujesz odpowiedniego wykończenia dachu, już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Kliknij tutaj.