Stal w budownictwie

stalStal jest niezwykle mocnym materiałem. Dzięki swym właściwościom wykorzystywana jest w budownictwie od wielu lat. Przede wszystkim z wykorzystaniem stali w budownictwie możemy się spotkać podczas prac zbrojeniowych. Pręty zbrojeniowe w połączeniu z betonem stanowią niezwykle mocne połączenie, pozwalające tworzyć wysokie, stabilne budowle. Stal zbrojeniowa dzieli się na liczne klasy, te zaś na poszczególne gatunki, które w zależności od wybranego wariantu są znacznie wytrzymalsze oraz bardziej podatne na spawalność, zgrzewalność czy stopień uspokojenia.

Kolejne zastosowanie stali w budownictwie polega na wszelkiego rodzaju pracach konstrukcyjnych. Stal jest niezbędnym elementem do tworzenia różnego rodzaju stropów bądź podwieszanych sufitów. Stanowi wówczas szkielet, który z odpowiednim wykończeniem zapewni niesamowity wygląd pomieszczenia.

W naszej hurtowni posiadamy liczne elementy stalowe. Jesteśmy przekonani, że z pewnością pośród licznych produktów znajdziesz ten, którego właśnie potrzebujesz. Niezależnie od tego na jakim etapie budowy obecnie się znajdujesz już teraz powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Posiadamy wyłącznie materiały najwyższej jakości, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z zakupów!