Świetliki dachowe i klapy dymowe

Świetliki dachowe

Świetliki dachowe są ciekawą alternatywą doświetlenia pomieszczeń, w których nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych okien. Nie są wykorzystywane w budownictwie domowym, chociaż znajdują się nieliczne osoby, które preferują tego typu rozwiązania. Świetliki dachowe sprawdzą się idealnie w pomieszczeniach przemysłowych oraz na magazynach. Oprócz doświetlania pełni również niezwykle ważną funkcję, jaką jest oddymianie.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju świetliki dachowe. W zależności od potrzeb i preferencji można się zdecydować na świetliki otwierane bądź nie. Wówczas jednak należy pamiętać, że nie będą one pełniły funkcji oddymiającej. Dodatkowo oferujemy różnego rodzaju pokrycia, w tym z poliwęglany komorowego oraz akrylowe.

Wybór odpowiednich materiałów oraz stopnia przepuszczalności światła jest niezwykle istotny zwłaszcza w przemyśle. Nie wszystkie materiały będą się sprawdzały w 100%. Więc aby wybrać odpowiedni świetlik już teraz skontaktuj się z naszym doradcą. Nasz wykwalifikowany personel udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomoże dobrać odpowiednie materiały.